Szkoły partnerskie

Mikołaj w Zespole Szkół
im. M. Kopernika

Z okazji mikołajek Samorząd Uczniowski przygotował dla uczniów naszej szkoły kilka niespodzianek. Tego dnia chętne osoby przebrały się w stroje Mikołaja i towarzyszących mu Śnieżynek. Celem akcji było złożenie uczniom i nauczycielom życzeń. Wszyscy, którzy serdecznie przyjęli św. Mikołaja, zostali poczęstowani słodkościami.

Po wizycie w szkole grupa Mikołaja odwiedziła Dom Pomocy Społecznej w Matczynie. Tam nasz lokalny święty podarował najmłodszym podopiecznym drobne prezenty. Były to maskotki oraz książki zbierane w szkole podczas akcji „Miś”. Wizyta ta sprawiła radość nie tylko dzieciom z ośrodka, lecz także uczniom naszej szkoły, którzy je odwiedzili. W oczach wychowanków domu w Matczynie widać było prawdziwe zaskoczenie i szczerą wdzięczność.

Oby takich doświadczeń było w naszej szkole jak najwięcej.