Grupa 1

   

Grupa 2

   

Grupa 3

   

Konkursy

25 rocznica wyborów parlamentarnych z 4 czerwca 1989 roku

25 rocznica wyborów parlamentarnych z 4 czerwca 1989 roku

Czytaj więcej

Szkolny konkurs przyrodniczy

Szkolny konkurs przyrodniczy

Czytaj więcej

Konkurs czytelniczy

Konkurs czytelniczy

Czytaj więcej

Konkurs językowy dla gimnazjalistów

Konkurs językowy dla gimnazjalistów

Czytaj więcej

Konkursy dla gimnazjalistów

Konkursy dla gimnazjalistów

Czytaj więcej

Kalendarz 2014 - regulamin konkursu

Kalendarz 2014 - regulamin konkursu

Czytaj więcej

Ubranie jako znak kulturowy

Ubranie jako znak kulturowy

Czytaj więcej

Skrzydlate Słowa - regulamin

Skrzydlate Słowa - regulamin

Czytaj więcej

Nie dla leniwych

Nie dla leniwych

Czytaj więcej

Konkurs recytatorski

Konkurs recytatorski

Czytaj więcej

   

Mikołaj w Zespole Szkół
im. M. Kopernika
 

            Z okazji mikołajek Samorząd Uczniowski przygotował dla uczniów naszej szkoły kilka niespodzianek. Tego dnia chętne osoby przebrały się w stroje Mikołaja i towarzyszących mu Śnieżynek. Celem akcji było złożenie uczniom i nauczycielom życzeń. Wszyscy, którzy serdecznie przyjęli św. Mikołaja, zostali poczęstowani słodkościami.

          Po wizycie w szkole grupa Mikołaja odwiedziła Dom Pomocy Społecznej w Matczynie. Tam nasz lokalny święty podarował najmłodszym podopiecznym drobne prezenty. Były to maskotki oraz książki zbierane w szkole podczas akcji „Miś”. Wizyta ta sprawiła radość nie tylko dzieciom z ośrodka, lecz także uczniom naszej szkoły, którzy je odwiedzili. W oczach wychowanków domu w Matczynie widać było prawdziwe zaskoczenie i szczerą wdzięczność.

            Oby takich doświadczeń było w naszej szkole jak najwięcej. 

   
DSC_4150.JPG
   
   
   
© Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika