Grupa 1

   

Grupa 2

   

Konkursy

Konkurs czytelniczy

Konkurs czytelniczy

Czytaj więcej

Konkurs językowy dla gimnazjalistów

Konkurs językowy dla gimnazjalistów

Czytaj więcej

Konkursy dla gimnazjalistów

Konkursy dla gimnazjalistów

Czytaj więcej

Kalendarz 2014 - regulamin konkursu

Kalendarz 2014 - regulamin konkursu

Czytaj więcej

Ubranie jako znak kulturowy

Ubranie jako znak kulturowy

Czytaj więcej

Skrzydlate Słowa - regulamin

Skrzydlate Słowa - regulamin

Czytaj więcej

Nie dla leniwych

Nie dla leniwych

Czytaj więcej

Konkurs recytatorski

Konkurs recytatorski

Czytaj więcej

"Małe ojczyzny w relacjach bliskich"

Czytaj więcej

"JUST BLOG IT"

Czytaj więcej

   

Mikołaj w Zespole Szkół
im. M. Kopernika
 

            Z okazji mikołajek Samorząd Uczniowski przygotował dla uczniów naszej szkoły kilka niespodzianek. Tego dnia chętne osoby przebrały się w stroje Mikołaja i towarzyszących mu Śnieżynek. Celem akcji było złożenie uczniom i nauczycielom życzeń. Wszyscy, którzy serdecznie przyjęli św. Mikołaja, zostali poczęstowani słodkościami.

          Po wizycie w szkole grupa Mikołaja odwiedziła Dom Pomocy Społecznej w Matczynie. Tam nasz lokalny święty podarował najmłodszym podopiecznym drobne prezenty. Były to maskotki oraz książki zbierane w szkole podczas akcji „Miś”. Wizyta ta sprawiła radość nie tylko dzieciom z ośrodka, lecz także uczniom naszej szkoły, którzy je odwiedzili. W oczach wychowanków domu w Matczynie widać było prawdziwe zaskoczenie i szczerą wdzięczność.

            Oby takich doświadczeń było w naszej szkole jak najwięcej. 

   
DSC_0355.JPG
   
   
   
© Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika