Matura 2015  

   

Sukcesy  

   
   

Mikołaj w Zespole Szkół
im. M. Kopernika
 

            Z okazji mikołajek Samorząd Uczniowski przygotował dla uczniów naszej szkoły kilka niespodzianek. Tego dnia chętne osoby przebrały się w stroje Mikołaja i towarzyszących mu Śnieżynek. Celem akcji było złożenie uczniom i nauczycielom życzeń. Wszyscy, którzy serdecznie przyjęli św. Mikołaja, zostali poczęstowani słodkościami.

          Po wizycie w szkole grupa Mikołaja odwiedziła Dom Pomocy Społecznej w Matczynie. Tam nasz lokalny święty podarował najmłodszym podopiecznym drobne prezenty. Były to maskotki oraz książki zbierane w szkole podczas akcji „Miś”. Wizyta ta sprawiła radość nie tylko dzieciom z ośrodka, lecz także uczniom naszej szkoły, którzy je odwiedzili. W oczach wychowanków domu w Matczynie widać było prawdziwe zaskoczenie i szczerą wdzięczność.

            Oby takich doświadczeń było w naszej szkole jak najwięcej. 

   
   
DSC_4150.JPG
   
   

Szkoły partnerskie  

   
   

Nagrody i wyróżnienia

   
© Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika

Ankieta dla absolwentów

Zapraszamy wszystkich absolwentów naszej szkoły do wypełnienia krótkiej ankiety TUTAJ